Tržišta su se otvorila u Yiwuu

Nakon što su se otvorila glavna tržišta yiwu-a, sve više i više web zvijezda uživo emitiranih na tržište, neki vlasnici trgovina, prodavači izravno u bitku, trgovci postaju sidra, web slavni uživo prijenos "grabe" posao, postaju vrući val u yiwu tržište.

U cilju promocije integracije interneta i oflajn, naš grad je organizovao aktivnosti kao što su "e-trgovina na tržištu", "pravedna roba na mreži", "web celebrity live prijenos toplo proljeće", "internetska izložba" itd. gradske e-trgovine na tržište i izvršila precizan odabir proizvoda, narudžbi i internetsku prodaju. Tržišni operateri postavili su kupovinu na platformi za e-trgovinu kako bi proširili tržište na mreži.

Naš grad u yiwu privlači platformu za emitovanje uživo, agencije za pružanje usluga web stranica i poznatu web slavnu ličnost, da emitiraju emisije uživo s akcijom roba, na poznatu platformu za emitiranje uživo, na ljestvici web agencija za usluge slavnih, sa svojim protokom web celebrity ", u porezu, kupovini talenata, dječjoj školi za podršku. Mall grupa će se nalaziti na 25.000 četvornih metara "centra", u web industrijski park slavnih uživo. Pod vodstvom ove politike, tržišni operateri aktivno mijenjaju način rada, "web zvijezde" robom, prodaja uživo emitira sve više i više.

"U posebnom periodu epidemije, posebno je važno voditi operatere da otvore nove kanale, poput internetskog emitiranja uživo, ubrzati povratak kupaca i ojačati povjerenje tržišta." Osoba odgovorna za grupu trgovačkih centara rekla je da je izbijanje prisililo vlasnike preduzeća da ubrzaju transformaciju, "zastoji u izvozu vanjske trgovine, mnogi trgovci povećali su širenje domaćeg tržišta. Neki od njih su nekada radili samo na veliko, ali sada su počinju obraćati pažnju na ovaj novi način emitiranja uživo putem interneta. "


Vrijeme objavljivanja: jul-02-2020